Terugblik op een geweldige campagne!

De afgelopen drie maanden hebben 30 geweldige vrijwilligers onvermoeibaar namens de VVD in de gemeente Lelystad gewerkt aan de campagne voor de Tweede Kamerverkiezingen op 17 maart 2021. Wij zijn ontzettend dankbaar voor hun inzet!

Met tomeloze inzet bezorgden onze vrijwilligers de afgelopen 3 maanden 20.000 flyers voor themabijeenkomsten en onze Flevolandse kandidaat voor de Tweede Kamerverkiezingen, Ulysse Ellian. Op zaterdag 13 maart 2021 hielp hij zelf ook een handje mee (zie foto)! 

In het weekend voor de verkiezingen kwamen daar nog eens 10.000 kaartjes bij met een oproep van onze lijsttrekker Mark Rutte om te gaan stemmen op 17 maart.

In totaal bezochten onze vrijwilligers zeker 15 Lelystadse wijken. Een ongelooflijke prestatie waar wij heel dankbaar voor zijn. Op naar een goede uitslag op 17 maart! 

Zet cookies aan om de video te tonen.